Wróć do strony kategorii

PMF – Bransoletka silikonowa Cienka Niebieska Linia

12,00 

Bezpieczne zakupy
Gwarancja bezpieczeństwa na każdym kroku

Szybka wysyłka
Nawet w 24h!

Możliwość zwrotu
Bez podawania przyczyny

Producent:

Bransoletka silikonowa Cienka Niebieska Linia (z ang. Thin Blue Line) to wzór dla Policjantów oraz osób, które wspierają Mundurowych i nosząc bransoletkę, chcą dać wyraz uznania dla trudnej służby funkcjonariuszy Policji.

Symbolika Cienkiej Niebieskiej Linii odnosi się do Policjantów, którzy w każdym społeczeństwie tworzą cienką granicę oddzielającą dobro od zła.

Znaczenia symboliki Cienka Niebieska Linia:

1. Cienka niebieska linia symbolizuje cienką granicę życia i śmierci, którą funkcjonariusze Policji codziennie przekraczają w swojej pracy.

2. Cienka niebieska linia uosabia ważną rolę funkcjonariusza policji polegającą na oddzieleniu dobra od zła i zachowywaniu porządku w chaosie.

3. Cienka niebieska linia na czarnym tle łączy pamięć o Policjantach poległych na służbie, z Funkcjonariuszami, którzy są nadal w czynnej służbie.

Hold The Line to międzynarodowa maksyma Policjantów, podkreślająca ich solidarność, wzajemne wsparcie i koleżeństwo niezależnie od pełnionej rangi. Hold the Line wyraża ważne wartości policyjne m.in. odpowiedzialność, odwagę i ofiarność.

Opaski wykonane przez polskiego producenta z wytrzymałego i hipoalergicznego silikonu o dużej rozciągliwości. Obwód wewnętrzny wynosi 19,5 cm. Napis i motyw niebieskiej linii wykonano techniką wtłoczenia do środka, co zapewnia trwałość naniesionej grafiki. Na bransoletce nie naniesiono logo producenta, ponieważ Cienka Niebieska Linia nie jest miejscem na reklamę.

Informacje dodatkowe

Napis

Bez napisu, Z napisem "Hold The Line"

PMF – Bransoletka silikonowa Cienka Niebieska Linia
12,00