Wróć do strony kategorii

PMF – T-shirt “Noc jest nasza”

89,00 

Bezpieczne zakupy
Gwarancja bezpieczeństwa na każdym kroku

Szybka wysyłka
Nawet w 24h!

Możliwość zwrotu
Bez podawania przyczyny

Producent:

PMF – T-shirt “Noc jest nasza” to koszulka stworzona z myślą o funkcjonariuszach i osobach sympatyzujących z Policją. T-shirt jest stworzony, aby wyrazić Twoje wsparcie i dumę z pracy policji, jednocześnie oferując komfort i styl.

Wykonana z najwyższej jakości bawełny w klasie premium o gramaturze 200g, zapewnia nie tylko miękkość, ale również wytrzymałość. Dodatkowe 15% wiskozy nadaje koszulce lekkości, co sprawia, że jest idealna na letnie dni i wieczorne wypady. Wzmocnione szwy na ramionach zapewniają dodatkową wytrzymałość, co sprawia, że ta koszulka jest też doskonałym wyborem dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Sam nadruk został wykonany techniką sitodruku co zapewnia niezwykłą trwałość napisów.

NOC JES NASZA – hasło odwołuje się do 1 z najlepszych komórek policyjnych w historii: NYPD Street Crimes Unit – istniejącej od 1971 do 2002 roku formacji specjalnej nowojorskiej policji, która odegrała wielką rolę w wygraniu wojny z szalejącą tam przestępczością lat ’70/’80.

Hełm spartański oznacza odwagę i wierność przekonaniom nawet w obliczu narażenia życia , gotowość do poświęceń i wojowników najwyższego sortu.

Skrzyżowane tonfy to akcent podkreślający skąd się wywodzimy.

T-shirt jest dostępny w rozmiarach S, M, L, XL, XXL.

 

Informacje dodatkowe

Rozmiar

, , , ,

PMF – T-shirt “Noc jest nasza”
89,00